משרדי ראק אנד טאק

אודות

אנחנו בראק אנד טאק מתמחים בריהוט, אביזרים ופתרונות לעיצוב משרדים, ומאמינים שחלל מזמין ויצירתי עם ריהוט פונקציונלי ועדכני - יוצר אווירה לעבודה פרודוקטיבית ונעימה. בין אם סביבת העבודה שלך נמצאת במשרד גדול, בבית או בסטודיו, אנחנו מאמינים שהיא משקפת את האישיות שלך ומצריכה ריהוט עם אופי שמייצג את תפיסת עולמך.

לכל אחת ואחד מהלקוחות שלנו יש בית אחר, סגנון שונה ודרישות ייחודיות, ולכן מרבית המוצרים שלנו מוצגים במגוון תצורות, גדלים וחומרים - כדי לאפשר לך לבחור את הריהוט שמתאים לסביבה הפרטית שלך.

החברה הוקמה בשנת 2013 על ידי מיה ויובל, המובילים יחד עם צוות רב תחומי את העיצוב, הפיתוח, הייצור והמכירה. הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע שמגיעים מדיסציפלינות שונות, השילוב ביניהם מעצים את תהליכי העיצוב והפיתוח שלנו, ויוצר את הסגנון הייחודי שלנו.

כשאנחנו מעצבים מוצר חדש אנחנו שומרים על קו עיצובי אחיד ונקי, ומקפידים על פונקציונליות, איכות ופיתוח פתרונות חדשים לבעיות יומיומיות. כל מוצר נולד מתוך מחשבה על הלקוחות שלנו, על הצרכים שלהם ועל חוויית השימוש בריהוט ובאביזרים שלנו. זו הסיבה שאנחנו משקיעים משאבים רבים בתכנון, בהנדסת האנוש, בבחירת חומרי הגלם ובגימורים.

אנחנו מאמינים בייצור מקומי על ידי בתי מלאכה מקומיים שבחרנו בקפידה, אשר מייצרים במגוון חומרים וטכניקות לפי העיצוב שלנו, בשילוב של טכנולוגיות מסורתיות, תעשייתיות ומתקדמות: מהדפסה בתלת ממד ועיבוד שבבי ועד לדפוס משי ונגרות אומן. אנחנו יודעים שייצור מקומי בתחום הריהוט הוא ייחודי ויוצא דופן, ועושים זאת כי חשוב לנו לחזק את התעשייה הישראלית, לוודא שהאיכות עומדת בסטנדרטים המחמירים שלנו ולתת לך זמינות גבוהה ושירות מעולה.

הלקוחות שלנו הם חברות גדולות וקטנות, אדריכלים ומעצבי פנים, עצמאיים שעובדים מהבית ולקוחות פרטיים שבוחרים בנו לרהט את פינות העבודה שלהם ושל ילדיהם. עם לקוחותינו נמנים:
Lemonade, Wix, Monday, Google, SentinelOne, Fiverr, Waze, Yetax, משרדי עורכי דין, רואי חשבון, עמותות ועוד.

בחנות המקוונת שלנו תוכלו להתרשם מהמוצרים, לבחון שילובי חומרים וצבעים, ולהזמין בלחיצת כפתור. אנחנו נמצאים במרחק שיחת טלפון אחת ותמיד שמחים למפגש פנים-אל-פנים כדי להכיר את הלקוחות שלנו מקרוב ובאופן אישי.