קשרי אדריכלים

 

ריהוט ופתרונות לעיצוב חלל במשרדים הם ההתמחות שלנו   

ממשרדי בוטיק ועד לקומות שלמות של חברות – אנו מציעים ריהוט ואביזרים שישלימו את החזון העיצובי שמייחד פרויקט בכל קנה מידה. כמעצבי מוצר עם ניסיון עשיר בפיתוח, עיצוב וייצור מוצרים לחללים משרדיים, אנחנו יודעים לפתח פתרונות ייעודיים לחברות גדולות ברוח הפרויקט, המשלימים את השפה העיצובית שבחרת ומלווים את החלל כולו.

המוצרים שלנו מתחדשים כל הזמן, וליבת הקטלוג שלנו הולכת איתנו כבר שנים. שולחנות עבודה ליחידים וצוותי עבודה, שולחנות מנהלים, יחידות אחסון, שולחנות לחדרי ישיבות עם פתרונות מובנים לקופסאות מדיה ותקשורת וגם מחיצות אקוסטיות ודקורטיביות. 
בזכות הייצור המקומי והדגש שאנחנו שמים על יצירתיות וגמישות, לכל המוצרים שלנו ניתן לבצע התאמות של חומרי גמר, צבע ושפה צורנית כדי שיתאימו לרוח הפרויקט ולתכנון האדריכלי, וישמרו על העיצוב הייחודי שמאפיין את ראק אנד טאק.

תהליכי חשיבה, פיתוח וניסיון הולידו קטלוג שנותן פתרונות אידיאליים לבעיות יומיומיות בסביבת העבודה. מרבית המוצרים שלנו מאפשרים התאמות מיוחדות בגדלים, בחומרי הגמר ובצבע בהתאמה לצרכי הלקוח, תוך זמני אספקה קצרים.

- תכנון ועיצוב ריהוט על ידי מעצבים תעשייתיים, כולל הדמיות וקבצי SD לאישור לפני ביצוע.
- אינטגרציה בין הספקים השונים, משלב התוכניות ועד לייצור והתקנת הריהוט בפרויקט.
- חומרי גמר, צבע וגודל לבחירתך בהתאם לתוכניות האדריכליות והשפה העיצובית של הפרויקט.
- זמני אספקה קצרים, חומרים ללא פשרות, בקרת איכות מקרוב.
- אפשרות להזמנת מוצרים זהים עם גדילת החברה וכמות העובדים.

חשוב לנו לתת לך שירות אישי וליווי מקצועי לפרויקט, הכוללים התאמת ריהוט ואביזרים לכל חלל, יצירת שפה ייחודית, ידע וניסיון בהעברת פריטים לייצור משלב הסקיצה האדריכלית, הבנה טכנולוגית עמוקה וזמני תגובה מהירים. 
הצוות שלנו מנוסה בפרויקטים גדולים שדורשים שילוב של תוכניות, ומלווה אותך בתכנון ובביצוע: אנחנו נקבל ממך איפיון ושפה עיצובית ונשלח את צוות הסטודיו שלנו לתכנן. נציג לך חלופות לאישור, והאופציה הנבחרת תפותח לתוכניות ביצוע ול- SD לאישור. עם התקדמות הפרויקט בשטח - אנחנו נייצר ונתקין את הפריטים. 
במוצרי מדף קטלוגיים, נתאים את חומרי הגמר והצבע לתוכניות האדריכליות ולשפה העיצובית שבחרת עבור הלקוח, תוך דיאלוג פתוח המשותף לך, לנו וללקוח.

אנחנו עומדים לרשותך עם צוות מקצועי ומנוסה שיבין בדיוק מה דרוש לפרויקט ויידע לקחת את התוכנית שבנית ולהוציא אותה לפועל. מזמינים אותך להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם.

לתיאום פגישה