שאלות ותשובות

האם ניתן לבצע הזמנה טלפונית?
כמובן! התקשר/י אלינו לטלפון שמספרו 03-5604940 ונשמח לקבל את ההזמנה. שירות הלקוחות שלנו פועל בימים א-ה בין השעות 9:00-17:00.

תוך כמה זמן אקבל את ההזמנה שלי?
רוב המוצרים שלנו נמצאים במלאי ויגיעו אליך תוך 7-14 ימי עסקים, אך מוצרים המיוצרים לפי הזמנה אישית יסופקו בתוך 30-45 ימי עסקים, כולל משלוח. בכל מקרה, כאשר ההזמנה תהיה מוכנה - נשלח לך הודעה משמחת על כך.
לצורך חישוב מועד האספקה, נציין שהזמנה שבוצעה לאחר השעה 16:00 תיחשב כהזמנה שבוצעה ביום העסקים שלמחרת. זמני האספקה למוצר שבחרת מופיעים בעמוד המוצר, פרטים נוספים אודות המשלוח ניתן למצוא כאן.

לתשומת לבך, ראק אנד טאק לא אחראית לעיכובים באספקה או לאי-אספקה בעקבות פרטים שגויים, לא מדויקים או חסרים שנמסרו על ידי הלקוח, ולעיכובים כתוצאה מכוח עליון או מאירועים שאינם בשליטת החברה, דוגמת שביתות, מצבי חירום לאומיים וביטחוניים וכדומה.

כמה עולה משלוח?
אנחנו עובדים עם חברת משלוחים חיצונית ואמינה שתביא עד אליך את המוצרים שבחרת. משלוח מוצרים ממחלקת האביזרים עולה 40 ₪, והובלת שולחנות עומדת על 200 ₪. עלות משלוח של מוצרים המיוצרים בהזמנה אישית משתנה, צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר.

מידע נוסף אודות המשלוחים שלנו ניתן לקרוא כאן.

האם אפשר להשאיר את המשלוח ליד הדלת?
לא, כי חשוב שאדם מבוגר יקבל את המשלוח. אם אישרת לשליח להשאיר את המוצר מחוץ לדלת או במקום אחר, לא נוכל להיות אחראים על אף נזק שייגרם לו.

יש אפשרות לאיסוף עצמי?
כן, בוודאי. השולחנות שלנו מגיעים באריזות שטוחות הנכנסות גם ברכב פרטי עם מושב אחורי מקופל.
אנחנו נעדכן אותך ברגע שההזמנה שלך מוכנה, את האיסוף העצמי ניתן לבצע בתיאום מראש בטלפון 03-5604940 ולאחר מכן להגיע למחסני החברה.

איפה אפשר לראות את המוצרים?
ניתן להגיע לסטודיו שלנו בתל אביב בתיאום מראש באמצעות טופס יצירת קשר באתר או בטלפון 03-5604940.

היכן מיוצרים המוצרים של ראק אנד טאק?
המוצרים מעוצבים על ידי סטודיו ראק אנד טאק בתל-אביב ומיוצרים רק בישראל על ידי בתי מלאכה מקומיים לפי העיצוב שלנו. חשוב לנו לחזק את התעשייה הישראלית, להיות קרובים לתהליך הייצור ולוודא שהאיכות עומדת בסטנדרטים המחמירים שלנו. בנוסף, ייצור בארץ מאפשר לנו לתת לך את השירות הכי טוב שיש: מוצרים בהזמנה אישית, חומרי גלם מצטיינים וזמני אספקה קצרים.

איך מרכיבים את המוצרים?

כל המוצרים שלנו מיועדים להרכבה עצמית פשוטה ומגיעים יחד עם הוראות הרכבה והתקנה מדויקות כדי שיהיה לך קל להעמיד אותם על הרגליים ולהתחיל ליהנות מהם. הוראות ההרכבה לכל המוצרים שלנו נמצאות גם כאן.

האם אתם מספקים שירותי הרכבה?
המוצרים שלנו מעוצבים כך שניתן להרכיב אותם באופן עצמאי לפי הוראות הרכבה מפורטות, אבל אם נתקלת בבעיה - נשמח לעזור. אפשר ליצור קשר עם מחלקת התמיכה שלנו במייל support@rackandtack.com

איך אוכל לשמור על המוצרים שרכשתי אצלכם לשנים ארוכות?
כל המוצרים של ראק אנד טאק מיוצרים מחומרים איכותיים בגימורים עמידים כדי שילוו אותך לאורך זמן ותמיד ייראו כמו חדשים. ברוב המקרים ניקוי במטלית יבשה יספיק, ובמידת הצורך אפשר להשתמש במטלית לחה. לשמירה על המוצרים לשנים ארוכות, אנחנו ממליצים להשתמש בחומרי ניקוי המיועדים לחומר ממנו המוצרים עשויים, ולהימנע מחשיפה ישירה של שמש. אם מתחשק לך לקרוא עוד המלצות לטיפול נכון במוצרים - הן מרוכזות כאן.

אפשר להזמין תוספות לשולחנות שרכשתי באתר?
בטח שאפשר, כך הם יוכלו לשמש אותך אפילו טוב יותר! כי כשסביבת העבודה יעילה - הביצועים פרודוקטיביים. גם בעת ההזמנה וגם בעתיד תוכל/י להוסיף לשולחן מגירה למסמכים וחפצים אישיים, מנורה המתחברת בהברגה ומתלים לצדי השולחן שמפנים את משטח העבודה ושומרים על החלל מסודר. מגירות, גופי תאורה ומתלים נוספים ניתן להזמין במחלקת תוספות לשולחנות.

נאבדו לי הברגים של השולחן, מה אפשר לעשות?
חשבנו עליך ולקחנו בחשבון שכשעוברים דירה או כשמעצבים מחדש את החלל מגלים לפעמים שהברגים הלכו לאיבוד. הוספנו למחלקת החלקים המשלימים ברגים ומפתחות אלן המתאים בול לשולחן שלך, ללא תשלום! אפשר להגיע לאסוף אותו או להזמין במשלוח.

האם יש אחריות על המוצרים?
בוודאי! אנחנו מאמינים במוצרים שלנו ומעניקים אחריות למשך שנה מיום אספקת המוצר. האחריות חלה על מוצרים עם פגמים שנוצרו בתהליך הייצור, ואינה מכסה מקרים כמו הרכבה לא תקינה, שינויים במוצר, שימוש לקוי ונזק שנגרם ממכות או מתאונות. האחריות לא תקפה גם אם המוצרים הוצבו בחוץ או בסביבה לחה, אם נעשה בהם שימוש שלא לצרכים ביתיים או משרדיים ואם נגרם להם נזק כתוצאה מנסיבות שאינן בשליטתנו.
כדי לממש את האחריות, יש להציג חשבונית מקורית על שמך. אנחנו נבדוק את המוצר ונוודא שהוא אכן מכוסה באחריות, ונחליט לפי שיקול דעת מקצועי אם לתקן את המוצר, להחליפו במוצר זהה או שווה ערך, או להשיב זיכוי מלא או חלקי.
מידע נוסף ומורחב על האחריות למוצרים מפורט בעמוד תנאי הזמנת מוצרים.

מה קורה אם המוצר שהזמנתי לא מתאים לי?
אנחנו מבינים שלפעמים יש פער בין התוכניות למציאות, ולכן, אם מדובר במוצר מהמלאי, אפשר להחזיר אותו במצב חדש ובאריזה המקורית בתוך 14 יום במסגרת חוק הגנת הצרכן, ולקבל את הכסף חזרה. מההחזר ינוכו עלויות סליקת אשראי, דמי משלוח ודמי ביטול בגובה 5% מסכום העסקה או 100 ₪, הנמוך מביניהם, בדיוק כפי שכתוב בחוק. מידע נוסף על אופן ההחזר מפורט בעמוד משלוחים והחזרות.
לתשומת לבך, מוצר שיוצר במיוחד לפי הזמנה, אינו ניתן להחזרה.