משלוחים והחזרות

זמני אספקת משלוחים
זה מרגש לבחור מוצר חדש ולחכות לו שיגיע כבר, ואנחנו עושים את המקסימום כדי לספק את ההזמנה שלך מוקדם ככל הניתן. מרבית המוצרים המוצגים באתר קיימים במלאי, כך שההזמנה תגיע אליך תוך 7-14 ימי עסקים. מוצרים המיוצרים לפי הזמנה אישית יסופקו בתוך 30-45 ימי עסקים, כולל משלוח. זמני האספקה למוצר שבחרת מופיעים בעמוד המוצר, ובכל מקרה אנחנו נעדכן אותך בהקדם על מועד המסירה הצפוי.

לצורך חישוב זמני המשלוח ומועד האספקה, נציין שהזמנה שבוצעה לאחר השעה 16:00 תיחשב כהזמנה שבוצעה ביום העסקים שלמחרת.

עלות משלוח
 אנחנו עובדים עם חברת משלוחים חיצונית שתביא עד אליך את המוצרים שבחרת.
משלוח אביזרים ופריטים קטנים: 60 ₪
הובלת שולחנות: 200 ₪
מוצרים המיוצרים בהזמנה אישית: עלות המשלוח תלויה בסוג המוצר וכתובת האספקה, צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר.


שירות המשלוחים מספק את המוצרים עד לקומה 3 ללא מעלית, (בהובלה לקומות גבוהות יותר ללא מעלית ייגבה תשלום עבור כל קומה נוספת). במקרים בהם לא ניתן להעביר את המוצרים בחדר המדרגות, המוצרים יסופקו לפתח הבניין.
יש אפשרות לאיסוף עצמי ממחסני החברה שיעשה בתיאום מראש במייל או בטלפון 03-5604940 לאחר שנעדכן אותך שההזמנה מוכנה לאיסוף.
כל המוצרים שלנו מיועדים להרכבה עצמית פשוטה ומגיעים יחד עם הוראות הרכבה והתקנה מדויקות. הוראות ההרכבה לכל המוצרים שלנו נמצאות כאן.

מעקב אחר משלוחים
המוצרים נשלחים באמצעות חברת שילוח חיצונית, ומועדי המסירה נקבעים בהתאם לקווי החלוקה שלה. אנחנו נעדכן אותך בקוד המעקב של המשלוח, כדי שיתאפשר לך לדעת היכן הוא נמצא בכל עת.

קבלת משלוח
בעת קבלת המשלוח יש צורך באדם מבוגר, ולא ניתן להשאיר את המשלוח ליד הדלת. אם אישרת לשליח להשאיר את המוצר מחוץ לדלת או במקום אחר, לראק אנד טאק לא תהיה אחריות על נזקים שייגרמו למוצרים.

החלפות והחזרות
הזמנת מוצר וגילית שהוא לא מתאים לך? ניתן להחליף או להחזיר פריט שנקנה מהמלאי בתוך 14 יום מקבלתו כשהוא במצב חדש ובאריזתו המקורית. על מנת לבטל את העסקה עליך לפנות בכתב למייל support@rackandtack.com וכן להשיב את המוצר לכתובת הבאה: ראק אנד טאק, רח'  שונצינו 2, ת.ד 52387, תל אביב, 6721602.
לידיעתך, בכפוף לחוק הגנת הצרכן לא ניתן להחזיר או להחליף פריטים שיוצרו בהזמנה אישית.

החזר כספי
החזר כספי על מוצרים שהוחזרו במקרה של ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי-התאמה, ייעשה בהתאם ובכפוף לחוק הגנת הצרכן. ראק אנד טאק בע"מ תהיה רשאית לגבות דמי ביטול בשיעור של 5% מסכום העסקה או 100 ₪, הנמוך מבניהם, ומההחזר ינוכו גם עלויות סליקת אשראי ודמי משלוח בהתאם לחוק ובשיעורים הקבועים בדין.