מדיניות פרטיות

אודותינו
אתר זה מציג מוצרי ריהוט בעיצוב עכשווי ואביזרים מבית Rack&Tack. אנו עושים שימוש במידע הנאסף באתר זה, בהתאם למדיניות הפרטיות המפורטת להלן.

הגישה שלנו
הפרטיות שלך חשובה לנו. אנו רוצים להבטיח כי כל אימת שאנו אוספים ממך מידע, אנו מבצעים זאת באופן שאינו פוגע בפרטיותך. מדיניות הפרטיות שלנו מסבירה כיצד אנו עושים זאת. באמצעות רישום לאתר, הצטרפות לרשימת התפוצה של האתר או הזמנת מוצרים מן האתר, הינך מסכים לאיסוף, שימוש והעברה של מידע אודותיך בהתאם לתנאי המדיניות שלהלן.

איסוף מידע
רישום
הרישום לאתר זה אפשרי בכל עת, איננו חובה ונתון לבחירתך. בעת הרישום לאתר, הינך מתבקש למסור לנו פרטי התקשרות הכוללים כתובת דוא"ל, שם משתמש וסיסמא. פרטים אלו נשמרים, ונעשה בהם שימוש במהלך הביקורים הנוספים שלך באתר.

הזמנת מוצר
בעת הזמנת מוצר, הינך מתבקש למסור לנו פרטי התקשרות הכוללים כתובת דוא"ל, שם מלא, מען ומספר טלפון, על מנת שנוכל להשלים את הזמנתך.

הצטרפות לרשימת תפוצה 
בעת רישום לאתר או הזמנת מוצר באתר, תתבקש לבחור במקום המיועד לכך האם הינך מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה שלנו, כדי שנוכל לשלוח לך מידע שיווקי ופרסומי באמצעות דוא"ל. הצטרפות לרשימת התפוצה של האתר איננה חובה והיא נתונה לבחירתך. להצטרפות או להסרה מרשימת התפוצה אנא פנה בדוא"ל לכתובת info@rackandtack.com

קישורים
אתר זה עשוי להכיל קישורים (links) לאתרים אחרים הפועלים באופן עצמאי ואינם מצויים תחת שליטתנו. אנו מספקים קישורים לאתרים אחרים לנוחיותך ולידיעתך בלבד. אתרים אחרים עשויים לנהוג בהתאם למדיניות פרטיות שונה, ואנו מציעים כי תעיין במדיניות הפרטיות של כל אתר מקושר. איננו אחראים לכל מידע המסופק או נאסף על ידי האתרים המקושרים ולכל שימוש אחר באתרים אלו.

קוקיות
באתר זה נעשה שימוש בקוקיות (cookies). קוקית היא קובץ מידע קטן שאנו מעבירים לזכרון המחשב שלך באמצעות דפדפן האינטרנט. הקוקיות משמשות ליידע אותנו מתי ביקרת באתר והיכן באתר ביקרת. הן אינן מזהות אותך באופן אישי, אלא רק את נוכחות הדפדפן שלך. קוקיות מאפשרות התחברות מהירה יותר לאתר ושימוש יעיל יותר באתר בביקורים עתידיים. הן אף מאפשרות לך לקבל שירות מותאם אישית. אם ברצונך לעשות זאת, ניתן לקבוע בהגדרות הדפדפן כי תימסר לך אזהרה לפני כל קבלת קוקית, וכן ניתן לסנן או לנטרל את הקוקיות, אף כי במקרה כזה, ייתכן ותימנע ממך היכולת לעשות שימוש במספר מאפיינים של האתר.

מידע כלכלי
פרטי כרטיס האשראי שלך או כל מידע כלכלי אחר איננו מועבר אלינו. אנו איננו מקבלים או מחזיקים במידע כלכלי אודותיך.

שימוש במידע
המידע הנאסף מאפשר לנו לספק לך גישה לאתר, ביצוע פעולות אדמיניסטרטיביות, ניתוח סטטיסטי וחקר שוק. בעת הזמנת מוצרים מן האתר, המידע משמש אותנו לספק לך את המוצרים וליצור עמך קשר ככל שנדרש לגבי ההזמנה. אם הבעת את הסכמתך לכך, אנו עשויים לפנות אליך באמצעות דוא"ל לגבי מוצרים העשויים להיות בעלי עניין עבורך. איננו מוסרים פרטים לצדדים שלישיים, זולת לסוכנים ולספקים לצורך השלמת עסקאות ואספקת מוצרים בלבד.

יצירת קשר
אם יש לך שאלה או בקשה לגבי מדיניות הפרטיות, איסוף המידע באתר והשימוש בו, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו באמצעות דוא"ל לכתובת info@rackandtack.com.

מדיניות הפרטיות עודכנה לאחרונה בתאריך 3 במרץ 2021 וניתנת לשינוי בכל עת ע"י בעלי האתר, על פי שיקול דעתם הבלעדי. נוסח מדיניות הפרטיות כפי שהוא מפורסם באתר הינו הנוסח הקובע בכל עת.