תנאי הזמנת מוצרים

לנוחיותך, תקציר תנאי הזמנת מוצרים באתר שלנו, תנאים מלאים מופיעים בהמשך העמוד

זמינות המוצרים

רוב המוצרים שלנו נמצאים במלאי ויגיעו אליך תוך 14 ימי עסקים, במקרה של חוסר מוצר במלאי ניידע אותך על כך בהקדם האפשרי לאחר קבלת ההזמנה וניתן לך את האפשרות לבחור האם להמתין עד להשלמת המלאי או לבטל את ההזמנה ולקבל החזר מלא. מוצרים המיוצרים לפי הזמנה אישית יסופקו בתוך 30-45 ימי עסקים, כולל משלוח.

משלוח

אנחנו עושים את המקסימום כדי שתקבל/י את ההזמנה שלך כמה שיותר מהר, ומועד אספקת המוצרים יימסר לך בהודעת אישור המשלוח. אם בהודעה לא מצוין מועד האספקה, ההזמנה תגיע אליך תוך 14 ימי עסקים.

אנחנו עובדים עם חברת משלוחים חיצונית שתביא את המוצרים שבחרת עד אליך. שירות המשלוחים מספק את המוצרים עד לקומה 3 ללא מעלית (בהובלה לקומות גבוהות יותר ללא מעלית ייגבה תשלום עבור כל קומה נוספת). במקרים בהם לא ניתן להעביר את המוצרים בחדר המדרגות, המוצרים יסופקו לפתח הבניין.

אנחנו לא נהיה אחראיים לעיכובים באספקה הנובעים מאירועים שאינם בשליטתנו, וגם לא אחראיים להרכבתם והתקנתם של המוצרים. כל המוצרים שלנו מיועדים להרכבה עצמית פשוטה ומעוצבים כך שניתן להרכיב אותם בקלות לפי הוראות מדויקות שמצורפות לאריזה.

מדיניות ביטול הזמנה

יש לך את הזכות להתחרט, לבטל את ההזמנה תוך 14 יום ולקבל את כספך חזרה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א - 1981.

אחריות מוגבלת
אנחנו מעניקים אחריות על מוצרי ראק אנד טאק למשך שנה מיום אספקת המוצר. האחריות מוגבלת לפגמים שנוצרו בתהליך הייצור, ואינה מכסה נזקים עקיפים או תוצאתיים שנגרמו בעקבות הרכבה לא תקינה, שימוש לקוי ונזקים כתוצאה ממכות או מתאונות. בעת מימוש האחריות יש להציג חשבונית מקורית כהוכחת קנייה, לכן כדאי לשמור עליה.

 

תנאי הזמנת מוצרים

כללי
התנאים המפורטים להלן (להלן: "תנאי ההזמנה") חלים על הזמנת המוצרים המופיעים באתר rackandtack.com (להלן, בהתאמה: "המוצרים" ו- "האתר").

הנך מתבקש לקרוא את תנאי ההזמנה בעיון לפני ביצוע הזמנה של מוצר מהאתר. כל המזמין מוצר באתר, בעצם ביצוע ההזמנה, מביע הסכמתו לתנאי ההזמנה. הינך נדרש להסכים לתנאי ההזמנה, לפני השלמת ההזמנה, על ידי לחיצה על הכפתור "אני מסכים" בסיום הליך ההזמנה.

אם אינך מסכים לתנאי ההזמנה שלהלן, לא תוכל להזמין מוצרים באתר.

ביצוע הזמנה
בעצם הזמנת מוצרים באתר, הינך מאשר כי אתה כשיר להתקשר ביחסים חוזיים מחייבים וכי מלאו לך 18 שנים. 

בעת הזמנת מוצרים באתר תתבקש למסור פרטי התקשרות. הנך מתבקש למסור פרטים נכונים, מדוייקים ומלאים. אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטים שגויים או לא מלאים, אין האתר יכול להבטיח שהמוצרים יגיעו ליעדם. במקרה שהמוצרים יחזרו עקב מסירת פרטים מוטעים או לא מלאים, תחויב בתשלום דמי הטיפול והמשלוח.

לאחר ביצוע הזמנת מוצרים באתר, תקבל מן האתר דוא"ל המאשר כי הזמנתך התקבלה. קבלת אישור בדוא"ל אינה מהווה קיבול ההזמנה או אישור לקיבול ההזמנה. כל ההזמנות מותנות בהסכמה של האתר, ואנו נאשר הסכמה זו באמצעות דוא"ל המאשר כי המוצרים שהוזמנו נשלחו (להלן:"אישור המשלוח"). רק לאחר מסירת אישור המשלוח יושלם ההסכם בין הצדדים (להלן:"ההסכם").

ההסכם יתייחס אך ורק לאותם מוצרים אשר שילוחם אושר באישור המשלוח. אם הזמנת מוצרים נוספים שלא מפורטים באישור המשלוח (למשל, משום שהם אינם במלאי או אינם זמינים), אזי אותם מוצרים לא יכללו בהסכם עד ששילוחם יאושר באמצעות הודעת דוא"ל נפרדת.

אנו שומרים על הזכות לסרב או לבטל כל הזמנה, מכל סיבה, על פי שיקול דעתנו הבלעדי.

נכונות המידע
אנו עושים כל מאמץ להציג את המוצרים המופיעים באתר בדיוק המירבי. יחד עם זאת, ייתכנו הבדלים בין המוצרים כפי שהם מוצגים באתר ובין המוצרים עצמם. בפרט, צבעי המוצרים כפי שהם נצפים על המסך תלויים בטיב המסך והגדרותיו.

איננו יכולים להבטיח כי תצוגת צבעי המוצרים על גבי המסך תהא זהה לחלוטין לצבעי המוצרים במציאות. כמו כן תיתכן סטייה במידות המוצרים של עד 5%.

זמינות המוצרים
במקרה של חוסר מוצר במלאי, אנו ניידע אותך על כך בהקדם האפשרי לאחר קבלת ההזמנה. במקרה כזה תוכל להמתין עד להשלמת המלאי או לחילופין לבטל את ההזמנה ולקבל החזר מלא.

מחירים ותשלום
מחירי המוצרים הם המחירים שבתוקף בעת קבלת ההזמנה. אנו שואפים לדייק בהצגת מחירי המוצרים באתר. אולם, טעויות יכולות לקרות, וייתכן כי אילו מן המוצרים המופיעים באתר יתומחרו באופן שגוי. באופן רגיל אנו נוודא את נכונות מחירי המוצרים בעת קבלת ההזמנה וטרם ביצוע המשלוח, כך שאם בוצעה הזמנה הכוללת טעות במחיר, ההזמנה תבוטל והתשלום יושב במלואו. יחד עם זאת, איננו מתחייבים לספק מוצר במחיר שגוי המופיע באתר, אף לאחר מסירת אישור המשלוח, במקרה שהטעות במחיר היא ברורה מאליה וזיהוי המחיר בעת ביצוע ההזמנה כתמחור שגוי הוא סביר.

כל המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ עלויות משלוח יוספו לסכום ההזמנה הכולל.

התשלום באתר מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי ויזה ומסטרקארד תקפים בלבד.

משלוח
מועד אספקת המוצרים יימסר לך בהודעת אישור המשלוח, או, אם לא נקוב מועד אספקת המוצרים באישור המשלוח, אזי המוצרים יסופקו בתוך 30 ימי עסקים מיום הודעת אישור המשלוח, להוציא נסיבות חריגות.

שירות המשלוחים יכול לספק את המוצרים עד לקומה 3 ללא מעלית; תשלום נוסף יחוייב עבור כל קומה נוספת .

במידה ולא ניתן להעביר את המוצרים בחדר המדרגות, המוצרים יסופקו לפתח הבניין.

באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית, יהא האתר רשאי להעמיד את המוצרים ללקוחות במקום סמוך מקובל, אשר יתואם עימם מראש. אנו פועלים להבטיח אספקת מוצרים במועד לאזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית, ואולם באזורים כאמור ייתכן עיכוב של עד 14 יום במועד האספקה. עיכוב כאמור לא ייחשב כאיחור באספקת המוצר.

האתר לא יהא אחראי לעיכובים באספקה הנובעים מאירועים שאינם בשליטתו.

האתר לא יהא אחראי להרכבתם ו/או להתקנתם של מוצרים.

מדיניות ביטול
מדיניות הביטול של הזמנת מוצרים הינה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981(להלן:"חוק הגנת הצרכן") והתקנות שהותקנו על פיו.

סעיף 14ה לחוק הגנת הצרכן קובע כך:

         (א)      ביטל צרכן חוזה לפי סעיפים 14א(ג) או 14ג(ג) עקב פגם בנכס נושא החוזה או העסקה, עקב אי התאמה בין הנכס או בין השירות, לבין הפרטים שנמסרו לו לפי סעיפים 14א(א) ו-(ב) או 14ג(א) ו-(ב), עקב אי-אספקת הנכס או השירות במועד שנקבע לכך בחוזה או בשל כל הפרה אחרת של החוזה בידי העוסק –

(1)  יחזיר העוסק לצרכן בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הצרכן, יבטל את חיובו של הצרכן בשל העסקה וימסור לו עותק מהודעת ביטול החיוב כאמור ולא יגבה מהצרכן דמי ביטול כלשהם;

(2)  קיבל הצרכן את הנכס נושא העסקה או החוזה, יעמידו לרשות העוסק במקום שבו נמסר לו הנכס ויודיע על כך לעוסק, והוא הדין לגבי נכס כלשהו שקיבל הצרכן בעקבות עשיית העסקה או החוזה.

        (ב) ביטל צרכן חוזה לפי סעיפים 14א(ג) או 14ג(ג), שלא מהטעמים המנויים בסעיף קטן (א)

(1)  יחזיר העוסק לצרכן, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הצרכן, יבטל את חיובו של הצרכן בשל העסקה וימסור לו עותק מהודעת ביטול החיוב כאמור ולא יגבה מהצרכן סכום כלשהו, זולת דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר הנכס נושא החוזה או העסקה, או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם;

(2)  קיבל הצרכן את הנכס נושא העסקה או החוזה, יחזירו לעוסק במקום עסקו, והוא הדין לגבי נכס כלשהו שקיבל הצרכן בעקבות עשיית העסקה או החוזה.

בהתאם לאמור לעיל, אם ברצונך להחזיר מוצר, הינך רשאי לבטל את ההסכם, מכל סיבה, בתוך ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר. על מנת לבטל את ההסכם עליך לפנות בכתב לכתובת  support@rackandtack.com וכן להשיב את המוצר לכתובת הבאה:

ראק אנד טאק
רח'  שונצינו 2, ת.ד 52387
תל אביב, 6721602
ישראל

התשלום עבור המוצר יוחזר לך בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, להוציא את עלות משלוח המוצר. הינך אחראי להשיב את המוצר במצב זהה לזה שבו סופק המוצר, על חשבונך. מחובתך לדאוג לשלמות המוצר בזמן שהוא ברשותך.

החזרת מוצרים לאחר שמצבם שונה לרעה בזמן שהיו בידי הלקוח, לרבות במקרה של החזרת מוצר שניזוק ו/או שאריזתו הושחתה ו/או שבוצעה בו הרכבה בבית הלקוח המשנה מצבו לרעה, כפופה לזכות האתר לתבוע את נזקיו בשל כך. 

על מנת להימנע מנזק למוצר, אנו ממליצים כי המוצר יוחזר באריזתו המקורית, בלתי משומש.

מדיניות החזרת מוצרים פגומים
כל המוצרים נבדקים ונארזים בקפידה באריזתם המקורית לפני המשלוח. אם הגיע המוצר ללקוח כשהוא פגום או שונה מן המוצר שהוזמן, אין להרכיב את המוצר או להתקינו, יש לציין את הפגם על גבי מסמכי המשלוח ולפנות מיד באמצעות דוא"ל לכתובת support@rackandtack.com.

בהתאם לקבוע בסעיף 14ה לחוק הגנת הצרכן כמובא לעיל, אם קיבלת מוצר פגום, הינך רשאי לבטל את ההסכם בתוך ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר הפגום. במקרה כזה התשלום עבור המוצר יוחזר לך במלואו. 

אחריות מוגבלת
על מוצרי Rack & Tack חלה אחריות מוגבלת לפגמים שנתגלעו במוצרים כתוצאה מכשל בייצור. האחריות הינה לתקופה של שנה מיום אספקת המוצר. הצגת חשבונית מקורית נדרשת להוכחת הקנייה. האחריות אינה מכסה נזקים עקיפים או תוצאתיים.

האחריות הינה לטובת המזמין המקורי של המוצר, ולא ניתן להעבירה.

האחריות אינה מכסה מוצרים שהורכבו או הותקנו באופן לא תקין, שנעשה בהם שימוש לקוי, מזיק או לא מתאים, שנעשה בהם שינוי, שנוקו באמצעי ניקוי או בחומרי ניקוי לא מתאימים. האחריות אינה מכסה בלאי טבעי וסביר, חיתוכים ושריטות או נזק שנגרם ממכות או תאונות.

האחריות אינה חלה אם המוצרים הוצבו מחוץ לבית או בסביבה לחה או אם נעשה במוצרים שימוש שלא לצרכים ביתיים (אלא אם מצוין אחרת).

אנו נבדוק את המוצר ונחליט אם הוא מכסה על ידי האחריות המוגבלת. אנו נחליט, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, אם לתקן את המוצר הפגום, אם להחליפו במוצר זהה או שווה ערך, או אם להשיב זיכוי מלא או חלקי.

הגבלת אחריות
כל אחריות, תנייה או היצג אחר מכל סוג, מפורשת או משתמעת, ביחס למוצרים, לאתר או לכל מידע או שירות המסופק על ידינו באמצעות האתר מוגבלת במידה המרבית המותרת בחוק. החבות שלנו להפסדים שייגרמו לך מקניית המוצרים מוגבלת באופן מפורש למחיר המוצר שהזמנת.

איננו אחראים לכל כישלון או עיכוב במשלוח המוצרים, או לכל נזק שייגרם למוצר כתוצאה מנסיבות שאינן בשליטתנו.

מכסי ייבוא
אם הינך מזמין מוצרים מן האתר למשלוח מחוץ לישראל, אתה עלול להתחייב במכסים ובמסים אחרים המוטלים על מוצרים עם הגיעם ליעדם. הינך אחראי לתשלום כל מכסי הייבוא והמסים, אין לנו כל שליטה על חיובים אלה ואיננו יכולים לאמוד את סכומם. 

אנא היוועץ במשרד המכס המקומי במדינת היעד לקבלת מידע נוסף לפני הזמנת מוצרים באתר.

תקשורת בכתב
על פי החוק נדרש כי חלק מן המידע שאנו מוסרים לך יהיה בכתב. כל אימת שהינך עושה שימוש באתר, אתה מסכים לכך כי התקשורת איתנו תהא בעיקרה אלקטרונית. אנו נתקשר עמך באמצעות דוא"ל או נספק לך מידע באמצעות העלאת הודעות לאתר. 

לצרכים חוזיים, הינך מסכים לאופן ההתקשרות האלקטרונית ומסכים כי כל ההסכמים, ההודעות והמידע שאנו מספקים לך באופן אלקטרוני עונים על כל דרישה חוקית כי תקשורת כזו תיעשה בכתב.

הודעות
יש לשלוח הודעות לידי Rack & Tack באמצעות דוא"ל בכתובת info@rackandtack.com. אנו רשאים לשלוח לך הודעות באמצעות האתר, דוא"ל או בדואר. הודעה תיחשב כהודעה שנמסרה מיד עם העלאתה לאתר, 24 שעות לאחר שליחת בדוא"ל ושלושה ימים לאחר מועד מסירת המכתב לבית הדואר.

ויתור והפרדת תנאים
אי מימוש או אכיפת הזכויות או הסעדים העומדים לרשותנו, לא תהוונה ויתור על זכויות או סעדים אלה. היה ותניה כלשהי הכלולה בתנאי ההזמנה או בהסכם תימצא על ידי סמכות שיפוטית כשירה כבלתי תקפה, לא חוקית או לא ניתנת לאכיפה בכל שיעור, יש לפרש את התניה כתקפה, חוקית וניתנת לאכיפה בשיעור המירבי האפשרי, ונפרדת מן התניות האחרות אשר יישארו תקפות וללא שינוי.

סמכות שיפוט
על הסכם לקניית מוצרים מהאתר יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. סמכות השיפוט הבלעדית לדון בכל סכסוך הנובע מהסכם כזה או קשור בו תהא נתונה לבית-המשפט המוסמך במחוזות תל-אביב והמרכז בישראל.

יצירת קשר
אם יש לך שאלה או בקשה לגבי תנאי הזמנת המוצרים, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו באמצעות דוא"ל לכתובת info@rackandtack.com.

האתר הינו בבעלות ראק אנד טאק בע"מ ח.פ 515372811, מרח' שונצינו 2, תל אביב יפו.

תנאי ההזמנה עודכנו לאחרונה בתאריך 14 ביוני 2021 וניתנים לשינוי בכל עת ע"י בעלי האתר, על פי שיקול דעתם הבלעדי. נוסח תנאי ההזמנה כפי שהוא מפורסם באתר הינו הנוסח הקובע בכל עת.