זה לא שולחן זה חבר לעבודה.

Woody

זה לא שולחן זה חבר לעבודה.

Woody

Woody תוכנן ועוצב במיוחד בשבילכם

האנשים שיודעים שעבודה יעילה בבית, בסטודיו או במשרד, מתחילה בסביבת עבודה נעימה, מאורגנת ואסתטית.

Woody מבית Rack and Tack הוא תוצר של 8 שנות ניסיון בעיצוב וייצור ריהוט לסביבה המשרדית בחברות הייטק מובילות ולקהל הפרטי.

Woody מציע עיצוב סקנדינבי מינימליסטי ומוקפד לפרטי פרטים, חומרי גלם איכותיים ושפע של רעיונות קטנים וחכמים שמאפשרים לכם להנות משולחן שמשתלב בשלמות ביום העבודה שלכם-יותר מכל שולחן אחר.
מה הופך את Woody לעמית המושלם לעבודה?

להרגיש בבית כשאתם בעבודה

כל שולחן מורכב ממשטח עבודה, מסגרת ורגליים, אבל ל-Woody תכנון ייחודי המספק לכם נוחות מקסימלית בכל תנוחת ישיבה, גם אם אתם גבוהים במיוחד.

משטח העבודה של Woody עשוי עץ לבוד חזק ודק במיוחד - 17 מ״מ בלבד והוא נטול קושרת קדמית. מבנה זה מספק מרחב נדיב לרגליים ומאפשר לכם לשבת רגל על רגל ולהרגיש בבית - גם כשאתם שקועים בעבודה.

בחרו את ה- Woody שלכם

מקסימום ריכוז - מינימום הסחות דעת

״רעש ויזואלי״ במשטח העבודה עלול לפגוע בריכוז שלכם. לכן Woody מצויד בדלתית, במסילה ובתעלה המשמשות לאחסון כבלי חשמל, תקשורת ומפצלים למיניהם.

המסילה המחופה במברשת, מונעת צניחת כבלים דקים כמו כבל המטען או האוזניות ואילו תעלת הכבילה הנסתרת שבתחתית השולחן, כוללת חריצים ייחודיים המשמשים לקיבוע אביזרים שונים - כל זאת כדי שתיהנו מסביבת עבודה בטוחה, מסודרת ונקיה.

עיצוב שמתחבר לסגנון החיים שלכם

תיק, אוזניות, קסדת אופניים והשקית עם המאפה הטעים שקניתם בדרך... Woody מחובר לסגנון החיים שלכם ויודע שהציוד האישי תמיד בא איתכם לעבודה.

לכן תמצאו ב-Woody שני מתלים ייעודיים לציוד אישי, אותם תוכלו למקם במיקומים שונים לאורך חריץ ייעודי בצדן החיצוני או הפנימי של דפנות השולחן. כך תחסכו מעצמכם את התענוג שבהנחת הציוד האישי שלכם על הרצפה, או על משטח העבודה.

מצאת החמה עד צאת התאורה

לתאורה בשולחן העבודה השפעה משמעותית על מצב הרוח ועל התפוקה שלכם, לכן Woody מעמיד לרשותכם מנורת שולחן ייעודית.

המנורה נעה לאורך מסילת השולחן ובזכות מנגנון החיבור החכם, היא אינה תופסת שטח יקר במשטח העבודה. כל שעליכם לעשות הוא לקבע את המנורה במיקום המועדף עליכם, לכוונן את זווית התאורה ולהפעיל אותה בנוחות, באמצעות מפסק ייעודי.

כך נראה פתרון מדליק

תכנית מגירה

Woody נותן Space לחפצים האישיים שלכם, עם מגירה חכמה - פתרון מושלם לאחסון חפצים ולשמירת הסדר במרחב העבודה.

המגירה ממוקמת בפינת השולחן וגובהה הוא 7 ס״מ בלבד - מידה המאפשרת ישיבה נוחה בכל תנוחה. המגירה עשויה מתכת ומציעה נפח נדיב, בזכות דפנות מתכת דקות שעוביין הוא כעשירית מכל מגירה אחרת. בנוסף, היא מצויידת במסילות צד טלסקופיות לשליפה מלאה, קלה וחלקה במיוחד.

להוספת מגירה

פריטים נוספים ליצירת משרד ביתי נוח ומעוצב